کد خوان

مشتریان عزیز پیشگام اس ام اس با آموزش دیگری از سری آموزش های کار با پنل پیشگام اس ام اس خدمت شما هستیم امیدواریم این آموزش برای شما دوست عزیز مفید واقع بشه.

خوب ابتدا وارد پنل پیامکی که قبلا خرید کرده اید شوید و اگر خرید نکرده اید برای آموزش خرید اینجا کلیک کنید.

از قسمت امکانات پیشرفته روی گزینه کد خوان کلیک کنید.

کد خوان در سامانه پیام کوتاه

بعد از کلیک کردن با صفحه زیر روبرو میشویم.

کد خوان در پنل اس ام اس

روی گزینه جدید کلیک میکنیم.

کد خوان پیامکی

مطابق تصویر خط اختصاصی رو برای دریافت پیام مشخص میکنیم و خط ارسالی رو هم برای اینکه جواب به شخص ارسال شود انتخاب میکنم.

متن پاسخ عادی رو مشخص میکنیم و در پایین اون متن دیگری رو مشخص میکنیم که اگر پاسخ تکراری ارسال شد متن مورد نظر ارسال گردد و پس از پایان و انتخاب وضعیت فعال رو گزینه ثبت کلیک میکنیم و سپس با صفحه زیر روبرو میشویم.

کد خوان

همونطور که میبینیم در قسمت کد باقی مانده هیچ موردی نیست و علت اون هم این هست که اصلا ما کدی رو وارد نکردیم به قسمت افزودن فایل میریم و فایل اکسل مورد نظر رو که از قبل اماده کردیم آپلود میکنیم ، نمونه هم در همون قسمت موجود هست بعد از اپلود و ثبت در قسمت مشاهده کد ها میتونیم کدهارو مشاهده کنیم.

کد خوان sms

با کلیک روی قست قرعه کشی میتونیم قرعه کشی راه اندازی کنیم که خود سیستم بصورت اتوماتیک انجام میدهد و کاری که ما باید بکنیم این هست که فقط تعداد افراد برنده در قرعه کشی رو مشخص کنیم و روی گزینه اجرای قرعه کشی کلیک کنیم.

نکته : توجه داشته باشید باید بعد از زدن کلید ارسال در بالای صفحه به شماره کد بالک که کد پیگیری پیامک ارسالی هست و در قسمت گزارشات ارسال هم قابل مشاهده هست نمایش دهد.

امیدوارم که این آموزش هم براتون مفید بوده باشه تا آموزش بعدی بدرود.

فیلم این آموزش خدمات شما