نمایندگی سامانه پیامکی

  1. سامانۀ نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش پنل‌های ارسال پیامک را به شما می‌دهد. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. مزیت دیگر سامانه نمایندگی این بوده که برای شروع نیاز به مهارت خاصی نداشته و تمامی امکانات لازم از طرف پیشگام اس ام اس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

با اینترنت منزل خود فعالیت داشته باشید و یک شغل بی‌دردسر و مطمئن داشته باشید.

طرح ویژه :  در صورتی که نماینده نیاز به تعرفه کمتری باشد میتوان پنل با تعرفه ۸۶ ریال ارائه کرد . همچنین توجه داشته باشید که باید قبلا پنل ۳۴۹ تومانی را خرید کرده باشید و برای کاهش تعرفه پیامک با ما تماس بگیرید

  1. مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش ۱۰ پنل در ماه در حدود ۱ میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.
  2. خود شما نیز می‌توانید اقدام به فروش سامانه‌های نمایندگی کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش سامانۀ نمایندگی، بروی پیامک های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت.
  3. شما هم با دریافت نمایندگی میتوانید شروع به فروش سامانه پیام کوتاه کنید.
  4. توجه داشته باشید طبق مقرارت جدید ، مجلس به هر پیامک هزینه ۱ تومان اضافه میکند لذا به هزینه پیامک ۱ تومان اضافه میگردد و همچنین ۹ درصد از هزینه شارژ بصورت اتوماتیک توسط دولت به عنوان مالیات بر ارزش افزوده برداشته میشود.

نکته : تمام پنل ها یکساله بوده و تا کنون بصورت رایگان برای نمایندگان و کاربران تمدید شده است.

کلمات کلیدی سایت : مرکز سامانه پیامکی انبوه , خرید سامانه پیام کوتاه , خرید پنل پیامک , خرید پنل اس ام اس , نمایندگی پنل اس ام اس , پنل اس ام اس ارزان , پنل اس ام اس , پیامک تبلیغاتی , بانک مشاغل , پیشگام اس ام اس