ارسال ایمیل

مشتریان عزیز پیشگام اس ام اس با آموزش دیگری از سری آموزش های کار با پنل پیشگام اس ام اس خدمت شما هستیم امیدواریم این آموزش برای شما دوست عزیز مفید واقع بشه.

خوب ابتدا وارد پنل پیامکی که قبلا خرید کرده اید شوید و اگر خرید نکرده اید برای آموزش خرید اینجا کلیک کنید.

از قسمت ارسال روی گزینه ارسال ایمیل کلیک کنید.

نکاتی قبل از ارسال :

در این نوع ارسال می توانید به مخاطبین خود ایمیل انبوه، خبرنامه و … ارسال نمایید:

1- جهت ارسال ایمیل، می بایست از قسمت خرید شماره، ایمیل مورد نظر خود را سفارش داده و پس از فعالسازی از بخش مربوطه انتخاب و ارسال خود را انجام دهید.

2- در بخش خرید ایمیل، دامنه پس از @ را از قسمت دامنه انتخاب و فقط نام دلخواه خود را وارد نمایید و از درج ایمیل شخصی خود خودداری فرمایید.

3- سعی شده است در این سرویس تمامی ایمیل ها به درستی ارسال شده و اسپم نشوند.

4- می توانید از ادیتور بخش مربوطه جهت طراحی ایمیل استفاده نموده و یا سورس HTML ایمیل طراحی شده خود را از بخش “منبع” در ادیتور درج و ارسال خود را انجام دهید.

5- تعداد گیرندگان در هر ارسال باید کمتر از 500 نفر باشد.

از قسمت ارسال روی ارسال ایمیل کلیک میکنیم.

ارسال ایمیل

سپس روی گزینه افزودن گیرندگان کلیک میکنیم.

پس از کلیک دو زیر منو به نام افزودن ایمیل و افزودن فایل نمایان میشود که اگر بخواهیم تعداد زیادی ایمیل از طریق اکسل وارد کنیم فایل رو انتخاب میکنیم و اگر بخواهیم خودمان دستی اضافه کنیم روی گزینه افزودن ایمیل کلیک میکنیم.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

و در انتها ایمیل مورد نظر را جهت ارسال انتخاب کرده و روی ارسال کلیک میکنیم با انتخاب محاسبه هم میتوانید قبل از ارسال هزینه ارسال را برآورد کنید.

اگر هم ایمیل ندارید از قسمت خطوط میتوانید خرید کنید.

نکته : توجه داشته باشید باید بعد از زدن کلید ارسال در بالای صفحه به شماره کد بالک که کد پیگیری پیامک ارسالی هست و در قسمت گزارشات ارسال هم قابل مشاهده هست نمایش دهد.

امیدوارم که این آموزش هم براتون مفید بوده باشه تا آموزش بعدی بدرود.

فیلم این آموزش خدمات شما