IRONI SMS

سامانه پیام کوتاه ایرونی اس ام اس میزبانی مناسب برای پیام های شما .


مشتریان گرامی توجه داشته باشند بدلیل حجم زیاد درخواست پیش فاکتور از سوی شرکت ها و نهاد های دولتی ، سیستم پش فاکتور آنلاین رو طراحی کردیم که نحوه دریافت پیش فاکتور رو در اینجا توضیح خواهیم داد تا در سریعترین زمان ممکن بتوانید پیش فاکتور خود را دریافت کنید.

ابتدا باید پنلتون رو انتخاب کرده باشید که پنل خود را از لینک زیر انتخاب میکنید.

پنل 10 هزار تومانی -user-level1

پنل 18 هزار تومانی – user-level2

پنل 49 هزار تومانی – user-level3

پنل 89 هزار تومانی – user-level4

پنل 139 هزار تومانی – user-level5

پنل 239 هزار تومانی – user-level6

نمایندگی 149 هزار تومانی – reseller-level1

نمایندگی 249 هزار تومانی – reseller-level2

نمایندگی 349 هزار تومانی – reseller-level3

صفحه زیر برای شما باز میشه

پبش فاکتور

در بالا سمت راست نام و نام خانوادگی شما و یا شخصی که از طرف شرکت با ما طرف حساب هست وارد کنید و سپس تلفن شخص و ادرس خود را وارد کنید.

در بالا سمت سمت چپ تاریخ رو بروز کنید.

در زیر تاریخ قستمی وجود دارد بنام شماره پیش فاکتور که براحتی باید این شماره را خود شما بسازید ابتدا تاریخ را وارد میکنید که هم اکنون تاریخ هست 1395/06/29 که باید بزنید 950629 و در ادامه ساعت را همراه با دقیقه وارد کنید بطور مثال اگر ساعت 12:10 دقیقه باشد شماره پیش فاکتور میشود 9506291210 که در درون کادر قرار میدهیم که پیش فاکتور به شکل زیر میشود.

پیش فاکتور سامانه پیامکی

پیش فاکتور سامانه پیامکی

خوب حال باید مورد سفارش رو انتخاب و در فاکتور همراه با قیمت اضافه کنیم.

در قسمت کد کالا کد کاربری که در بالا هست را وارد کنید بطور مثال user-level4 و در قسمت نام کالا پنل 89 هزار تومانی وارد میشود و در قسمت تعداد عدد 1 و های کالا هم 89 هزار تومان وارد میشود سپس خود جمع بندی میکند ، اگر به شارژ هم نیاز داشتید میتوانید ردیف ایجاد کنید و مبلغ شارژ رو هم اضافه کنید.

فاکتور کامل میشود و میتوانید پرینت بگیرید ، توجه داشته باشید که برای برای دریافت فاکتور با مهر و امضا پس از خرید و پرداخت با شماره های داده شده تماس بگیرید.

پیش فاکتور

پیش فاکتور

 

 

LiveZilla Live Help